KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16186166

nr 1618 6166

Valfrid Nelson

(1849-1930), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Signerade 1 st faterad -84, landskap. Olja på pannå, 30x12 cm, yttermått inklusive ram: 46x28 cm

Valfrid Nelson, svensk bildkonstnär född 1849, död 1930.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 maj 2024
kl 20:06:36

6/5 17:57:37 1      700 kr
6/5 19:45:26 2      Vinnande bud

Valfrid Nelson

Läs mer om Valfrid Nelson